Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/04/02, 09:44 |
| Temperature: | 6.1 °C L: 4.4 °C, H: 7.2 °C |
| Humidity: | 98 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1011 hPa |
| Insolation: | 32 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SE |

