Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/04/02, 06:49 |
| Temperature: | 4.6 °C L: 4.6 °C, H: 7.2 °C |
| Humidity: | 97 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr N |

