Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/05/14, 22:02 |
| Temperature: | 10.2 °C L: 10.2 °C, H: 15.4 °C |
| Humidity: | 80 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr ESE Gust: 3.2 km/hr |

