Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/05/19, 06:33 |
| Temperature: | 10.9 °C L: 8.1 °C, H: 20.6 °C |
| Humidity: | 86 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 31 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |

