Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 22:25 |
| Temperature: | 11.4 °C L: 5.0 °C, H: 21.7 °C |
| Humidity: | 84 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |

