Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/03, 06:40 |
| Temperature: | 7.1 °C L: 4.4 °C, H: 13.1 °C |
| Humidity: | 78 % |
| Dewpoint: | 3 °C |
| Pressure: | 1027 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


