Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 01:10 |
| Temperature: | 12.3 °C L: 12.2 °C, H: 12.9 °C |
| Humidity: | 75 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


