Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/03, 08:25 |
| Temperature: | 8.4 °C L: 5.2 °C, H: 13.1 °C |
| Humidity: | 72 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1028 hPa |
| Insolation: | 69 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr SSW Gust: 9.6 km/hr |


