Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/03, 08:17 |
| Temperature: | 8.3 °C L: 5.0 °C, H: 13.1 °C |
| Humidity: | 72 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1028 hPa |
| Insolation: | 71 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 11 km/hr SW Gust: 16.1 km/hr |


