Piers Island
| Date: | 2026/05/19, 20:15 |
| Temperature: | 11.0 °C L: 10.9 °C, H: 14.4 °C |
| Humidity: | 76 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 1774 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr SSE Gust: 1.6 km/hr |