Galiano Montague Road
| Date: | 2026/05/23, 02:30 |
| Temperature: | 14.4 °C L: 13.2 °C, H: 23.8 °C |
| Humidity: | 78 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE Gust: 1.6 km/hr |