Swan Lake Nature House
| Date: | 2026/05/19, 03:53 |
| Temperature: | 11.9 °C L: 9.6 °C, H: 18.9 °C |
| Humidity: | 81 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |