Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 08:28 |
| Temperature: | 13.4 °C L: 8.2 °C, H: 20.2 °C |
| Humidity: | 76 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 432 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr N |


