Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/27, 18:34 |
| Temperature: | 14.5 °C L: 10.2 °C, H: 19.0 °C |
| Humidity: | 67 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 131 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


