Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/12, 14:10 |
| Temperature: | 21.5 °C L: 8.5 °C, H: 23.5 °C |
| Humidity: | 48 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 786 W/m2 |
| UV Index: | 5 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


