Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/14, 00:12 |
| Temperature: | 11.9 °C L: 11.8 °C, H: 17.8 °C |
| Humidity: | 62 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


