Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 12:20 |
| Temperature: | 11.9 °C L: 6.9 °C, H: 12.1 °C |
| Humidity: | 60 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 287 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.76 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |


