Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/19, 00:43 |
| Temperature: | 12.6 °C L: 9.2 °C, H: 18.7 °C |
| Humidity: | 66 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


