Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 22:32 |
| Temperature: | 8.7 °C L: 6.9 °C, H: 13.0 °C |
| Humidity: | 77 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 4.32 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SW |


