Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/05/17, 02:31 |
| Temperature: | 5.1 °C L: 5.1 °C, H: 11.3 °C |
| Humidity: | 95 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |

