S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 21:09 |
| Temperature: | 13.9 °C L: 11.0 °C, H: 17.7 °C |
| Humidity: | 75 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1029 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr W Gust: 11.3 km/hr |


