UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 03:43 |
| Temperature: | 13.0 °C L: 10.7 °C, H: 21.5 °C |
| Humidity: | 66 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr NW Gust: 4.8 km/hr |


